Home Kosova Konfirmohen edhe 393 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Konfirmohen edhe 393 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Edhe 393 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar në Kosovë.

Kjo është bërë e ditur me anë të raportit të Ministrisë së Shëndetësisë, shkruan lajmi.net.

Rezultatet në fjalë vijnë pas 1230 testimeve.

Fatmirësisht, në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë viktimë. /Lajmi.net/

 

Më të lexuarat

PS-PD, konsensus për korrigjimin e Reformës në Drejtësi

schedule15:48 - 4 Tetor, 2022 Gjashtë vjet pas miratimit të reformës në drejtësi, institucionet e reja po hasin vështirësi në praktikë dhe kanë...